• Wywóz odpadów stałych i płynnych Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku pozwala nam przedstawić Państwu konkurencyjną ofertę cenową na wywóz gruzu, śmieci oraz nieczystości płynnych. Nasze ceny zależne są od ilości odpadów oraz od częstotliwości ich opróżnień.
  • Prace nocne Nasza firma świadczy swoje usługi również nocą. Zamiatarki czyszczące główne ulice Warszawy, pracując w ciągu dnia stwarzałyby zbyt duże utrudnienia na naszych i tak już zakorkowanych ulicach. Analogicznie zmywarki, pracują najefektywniej nocą, gdy ruch na drogach jest znikomy.
  • Śmieciarki Świadczymy usługi wywozu śmieci od klientów z zabudową jednorodzinną, klientów indywidualnych (firm) oraz osiedli mieszkaniowych. Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży, otwartą na wszelkie propozycje współpracy. W zakresie wywozu odpadów komunalnych możemy zaproponować pojemniki o pojemnościach: 120L, 240L, 770L, 1100L oraz 5000L.
  • warszawa Wywóz odpadów świadczymy dla firm, klientów indywidualnych oraz osiedli mieszkaniowych na terenie całej Warszawy i jej okolic. Nasza firma wyznacza nowe standardy świadczonych usług. Dla nas najważniejszy jest klient i jego zadowolenie z jakości wykonanych usług.
  • koszenie traw 2 W zakresie pielęgnacji zieleni, nasza firma świadczy usługi: porządkowanie terenów zielonych, koszenie i grabienie trawników, wycinka drzew, krzewów, prześwietlenia drzewostanu, usuwanie wiatrołomów, prace wysokościowe z użyciem podnośnika koszowego, likwidacja dzikich zwałek.
 

WITAJ LATO’ 2017!

Oficjalnie, kalendarzowo wprawdzie dopiero 21 czerwca, ale na warszawskich Bielanach trwa już od minionej soboty. Lato, bo o nim mowa, rozpoczęliśmy wielką imprezą „Witaj lato na Bielanach 2017” organizowaną przez Urząd Dzielnicy przy metrze Słodowiec.

Nie mogło nas tam zabraknąć - staramy się sponsorsko wspierać wszystkie najistotniejsze wydarzenia na Bielanach. Cieszymy się, że wieczorny koncert zespołów De Mono i Hey mogły się odbyć dzięki m.in. naszemu wsparciu.

W ważnych momentach życia społeczności, której jesteśmy częścią, chcemy być nie tylko dla Mieszkańców, ale też z Mieszkańcami. Dlatego zorganizowaliśmy nasze stoisko na pikniku. Między godz. 13.00, a 18.30 odwiedzające nas osoby mogły zajrzeć do ekologicznej śmieciarki.

Najmłodszych wyposażyliśmy w nasze firmowe gadżety, które zapewne przydadzą się w czasie wakacyjnego wypoczynku-m.in.  piłki plażowe, kredki i  komiksy, które w ciekawy, lekki sposób przybliżają tematykę recyklingu. Na wszystkich czekały też świeżutkie cukierki- Bysiowe krówki.

We współpracy z Fundacją „Chlorofil” przygotowaliśmy także zajęcia edukacyjne dla najmłodszych – „Praktyczny recykling i recykl-art”, czyli  lepienie w masie recyklingowej pochodzącej ze starych gazet. Dużym zainteresowaniem cieszyła się nasza interaktywna gra plenerowa z użyciem plansz na temat odzysku i recyklingu surowców.

Dziękujemy Mieszkańcom Bielan i wszystkim Gościom za wiele okazanej życzliwości w trakcie bezpośrednich spotkań i rozmów. Cieszymy się z zainteresowania naszą działalnością. Wiemy, że wiele niedomówień czy wręcz mitów bierze się z braku rzetelnej informacji. Tym bardziej raduje, że mogliśmy spotkać się z Państwem i opowiedzieć o firmie BYŚ.

Do zobaczenia na kolejnych, bielańskich imprezach. Najbliższa już 18 czerwca w Lesie Bielańskim. Zapraszamy!

 

    

   

 

  Dodał Karol Wójcik

Aktualności

14.12.2018 Przesunięcia odbioru nieczystości stałych w okresie świąt Bożego Narodzenia

Szanowni Państwo! W związku z świętami Bożego Narodzenia i Nowego Roku poniżej przedstawiamy przesunięcia wywozu odpadów spowodowane dniami…
więcej...
 

01.10.2018 Wywóz odpadów po 1 listopada 2018r.

Szanowni Państwo!     W związku ze świętem Wszystkich Świętych w dniu 1 listopada, poniżej przedstawiamy przesunięcia wywozu odpadów…
więcej...
 

21.08.2018 Awaria linii telefonicznej

Szanowni Państwo Uprzejmie przepraszamy za wszelkie utrudnienia związane z awarią jednej z głównych linii telefonicznych.  Awaria została…
więcej...
 

03.08.2018 Wywóz odpadów po 15 sierpnia 2018r.

Szanowni Państwo!   W związku ze świętem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny poniżej przedstawiamy przesunięcia wywozu odpadów…
więcej...