• Wywóz odpadów stałych i płynnych Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku pozwala nam przedstawić Państwu konkurencyjną ofertę cenową na wywóz gruzu, śmieci oraz nieczystości płynnych. Nasze ceny zależne są od ilości odpadów oraz od częstotliwości ich opróżnień.
  • Prace nocne Nasza firma świadczy swoje usługi również nocą. Zamiatarki czyszczące główne ulice Warszawy, pracując w ciągu dnia stwarzałyby zbyt duże utrudnienia na naszych i tak już zakorkowanych ulicach. Analogicznie zmywarki, pracują najefektywniej nocą, gdy ruch na drogach jest znikomy.
  • Śmieciarki Świadczymy usługi wywozu śmieci od klientów z zabudową jednorodzinną, klientów indywidualnych (firm) oraz osiedli mieszkaniowych. Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży, otwartą na wszelkie propozycje współpracy. W zakresie wywozu odpadów komunalnych możemy zaproponować pojemniki o pojemnościach: 120L, 240L, 770L, 1100L oraz 5000L.
  • warszawa Wywóz odpadów świadczymy dla firm, klientów indywidualnych oraz osiedli mieszkaniowych na terenie całej Warszawy i jej okolic. Nasza firma wyznacza nowe standardy świadczonych usług. Dla nas najważniejszy jest klient i jego zadowolenie z jakości wykonanych usług.
  • koszenie traw 2 W zakresie pielęgnacji zieleni, nasza firma świadczy usługi: porządkowanie terenów zielonych, koszenie i grabienie trawników, wycinka drzew, krzewów, prześwietlenia drzewostanu, usuwanie wiatrołomów, prace wysokościowe z użyciem podnośnika koszowego, likwidacja dzikich zwałek.
 

Piknik z Tatą A.D. 2016

Już po raz drugi uczestniczyliśmy w organizowanym na terenie kompleksu Dobre Miejsce i parafii pw. bł. E. Detkensa (Kościół Pokamedulski) „Pikniku z Tatą”. To wspaniałe, rodzinne spotkanie na warszawskich Bielanach zgromadziło 19 czerwca ponad 1000 osób! Wspólnie świętowaliśmy Dzień Ojca.

Firma BYŚ jest szczególnie związana z Bielanami dlatego  z przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie, by być w tym czasie razem z mieszkańcami Warszawy.

Pośród licznych atrakcji oferowanych przez organizatorów znalazły się zatem i te przygotowane przez nas - można było wskoczyć do kabiny nowoczesnej śmieciarki i skorzystać z przejażdżki pojazdem zasilanym prądem. Na uczestników czekały słodziutkie krówki i BYSiowe gadżety.

Nasza firma wsparła także koncert zespołu „Drewutnia” oraz rodzinne przejażdżki kucykami.

Dziękujemy wszystkim, których spotkaliśmy za miłe słowa i przyjazną atmosferę, jakiej z radością doświadczyliśmy. Do zobaczenia!

 

 

 

Karol Wójcik

 

Aktualności

07.06.2018 RODO obowiązek informacyjny

ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ FIRMĘ BYŚ WOJCIECH BYŚKINIEWICZ Niniejsza informacja została sporządzona w wykonaniu dyspozycji zawartej…
więcej...
 

02.05.2018 Zalogowanie do eBOK -Elektronicznego Biura Obsługi Klienta

Szanowni Klienci Informujemy,  że  z dniem 02.05.2018r.  rozpoczynamy elektroniczną wysyłkę e-faktur dla klientów, którzy…
więcej...
 

25.04.2018 Wywóz odpadów po 31 maja 2018r.

Szanowni Państwo! W związku ze świętem Bożego Ciała poniżej przedstawiamy przesunięcia wywozu odpadów spowodowane dniami wolnymi:  …
więcej...
 

18.04.2018 Wywóz odpadów w czasie majówki w 2018 r.

Szanowni Państwo!  W związku długim weekendem majowym  poniżej przedstawiamy przesunięcia wywozu odpadów spowodowane dniami wolnymi:…
więcej...