Historia firmy

Powrót

1976

Powstaje rodzinna firma transportowa.

1980

Zostaje podpisana pierwsza umowa stała na wywóz odpadów z Centralną Dyrekcją Kolei Państwowych.
Zakupiono pierwsze specjalne samochody z zabudowami bramowymi, hakowymi i bezpylnymi marki Star oraz Jelcz.

1993

Przejęcie działalności przez Wojciecha Byśkiniewicza, od tego momentu przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność pod nazwą „BYŚ”.


1998

Przybywa nowych zleceń. Aby sprostować oczekiwaniom klientów, zostają zakupione nowe samochody z zabudowaniami bezpyłowymi do obsługi małych pojemników o pojemności od 110 do 1100 litrów marki Scania i Volvo z silnikami spełniającymi europejskie normy w zakresie emisji spalin Euro3.

2000

Wprowadzona zostaje usługa obejmująca swoim zakresem zbiórkę i wywóz odpadów przemysłowych, które zwane są często problemowymi lub niebezpiecznymi.

2001

W kwietniu tego roku zostaje uchwalone nowe Prawo Ochrony Środowiska, firma podążając za nowymi obowiązkami wprowadza dodatkowe usługi w zakresie segregacji odpadów połączone z selektywną zbiórką makulatury, opakowań szklanych, złomu metalowego, tworzyw sztucznych, drewna.
Wprowadzone zostają również usługi związane z letnim i zimowym utrzymaniem ulic i placów.

2002

Doskonalona jakość oraz wytrwałość i determinacja w działaniu doprowadza do uzyskania przez firmę, jako pierwszej w Warszawie, Certyfikatu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000, oraz Certyfikatu Przedsiębiorstwo Fair Play 2002.
Wprowadzone są również w tym roku usługi w zakresie wynajmu i obsługi toalet sanitarnych oraz profesjonalnego niszczenia dokumentów

2003

Wdrożono usługi związane z pielęgnacją zieleni.

2005

Ze względu na wielkość floty samochodowej oraz ilość odbieranych odpadów, zmieniamy lokalizację naszej firmy z ul. Improwizacji 14 na ul. Wólczyńską 249 w Warszawie.

2007

Nasza firma wdrożyła bardzo innowacyjny w skali całego kraju system GPS do lokalizacji samochodów, zintegrowany z nowoczesnym oprogramowaniem, służącym do zarządzania i kontroli zleceniami klientów.

2008

Jako pierwsi w Warszawie oferujemy usługi wywozu odpadów w mini – kontenerach.

Flota pojazdów BYŚ 
Flota pojazdów firmy BYŚ - Wojciech Byśkiniewicz

Powrót