Zamiatarki i polewarki

Powrót

Zamiatarki i polewarki – pojazdy specjalne do letniego utrzymania dróg i placów

Mała zamiatarka kompaktowa Johnston CX-400 idealna do zamiatania chodników, parkingów, wąskich uliczek oraz hal przemysłowych, duża moc ssąca wpływa na jej uniwersalne zastosowanie, natomiast jej małe gabaryty na zwrotność zamiatarki. Zbiornik na zebrany urobek o pojemności 4,1m3.

Zamiatarka Johnston CX-400

Duża zamiatarka kompaktowa Schmidt SK-600 idealna do zamiatania dużych powierzchni jezdni, placów, parkingów, bardzo duża moc ssąca pozwala na realizację najtrudniejszych zadań. Zbiornik na zebrany urobek o pojemności 6,0m3.

Zamiatarka Schmidt SK-600

Wysokowydajna Zamiatarka Broddway Senior 2000 ciągniona za samochodem sprawdza się znakomicie na bardzo trudnym terenie (nierówne nawierzchnie, płyty MON, bardzo duże zapylenie np.: cementownie, itp.). Wydajność zamiatarki wynosi do jednej tony piachu, żwiru lub innych nieczystości na minutę. Zebrany urobek przenoszony jest z zamiatarki wprost na skrzynię ładunkową samochodu ciężarowego.

Zamiatarka Broddway w postaci ciągniętej przyczepy 1 

Zamiatarka Broddway w postaci ciągniętej przyczepy 2

Polewarka stosowana do zmywania powierzchni jezdni po uprzednim jej oczyszczeniu za pomocą zamiatarki. Zmywarka przydaje się szczególnie w suche gorące dni przy dużym zapyleniu nawierzchni. Polewarka wyposażona w specjalne wysokociśnieniowe sikacze oraz listę zraszającą jest w stanie dokładnie zmyć wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni.

Polewarki PZN-8

Powrót