Letnie i zimowe utrzymanie ulic i placów

Powrót

Zamiatarka Mercedes SK-600 Nasza firma świadczy usługi letniego mechanicznego oczyszczania ulic i placów sprzętem w postaci nowoczesnych zamiatarek i polewarek. W zależności od potrzeb klienta dysponujemy różnymi rodzajami zamiatarek: od małych, zwrotnych, poprzez średniej wielkości aż po wysokowydajne maszyny w postaci przyczepy ciągniętej za samochodem ciężarowym. Z naszych usług zamiatania korzystają między innymi firmy, zarządcy parkingów, administracje osiedli mieszkaniowych a także zarządcy dróg publicznych.

Polewarki PZN-8
Świadczymy także usługi mechanicznego polewania i zmywania jezdni po uprzednim zamieceniu powierzchni. Usługa wykonywana jest z użyciem samochodu wyposażonego w zestaw wysoko-ciśnieniowych polewaków (sikaczy) oraz w listwę z dyszami zmywającymi, zamontowanymi przed zderzakiem samochodu. Wszelkie nieczystości, zabrudzenia i pyły zostają zmyte z powierzchni jezdni pod bardzo wysokim ciśnieniem wody. Nasze polewarki wykorzystywane są również w celu dostawy wody użytkowej np.: na potrzeby budownictwa, jak również jako wozy gaśnicze wyposażone w węże strażackie z prądownicą wysokociśnieniową 

 
W zakresie mechanicznego zimowego utrzymania ulic i placów nasza firma świadczy usługi pod hasłem „Akcja Zima” przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu jaki jest obecnie dostępny na rynku.
 Pługo-posypywarka w czasie odśnieżania
Sezon zimowy jest szczególnym okresem, gdzie sprzęt do akcji odśnieżania musi być w 100% niezawodny. Gdy inni próbują uruchomić swoje samochody przy -25 stopniach Celsjusza, nasi kierowcy kończą już odśnieżać pługo-solarkami wcześniej zadaną im trasę odśnieżania, tak aby komunikacja miejska oraz pozostałe auta mogły bez trudu poruszać się po drogach.

Pługo-posypywarki - flota

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie mechanicznego oraz ręcznego zimowego utrzymania dróg i ulic. Nasze pojazdy są wyposażone w niezawodny, zdalnie sterowany osprzęt roboczy, jak pługi odśnieżne o szerokości do 3,20 m do spychania zalegającego śniegu czy solarko-posypywarki do rozsypywania środków uszorstkniających lub środków chemicznych zgromadzonych w skrzyni ładunkowej na oblodzone nawierzchnie. Każdy samochód posiada GPS, tak więc na bieżąco widzimy postępy prac poszczególnych posypywarek.
HDS
z łyżką przy załadunku śniegu
Realizujemy zlecenia stałe jak również jednorazowe. Oferujemy również ręczne odśnieżanie parkingów, ciągów pieszych oraz załadunek i wywóz spryzmowanego śniegu.

Powrót