Wywóz śmieci i szamba

Powrót

Śmieciarka w nocy opróżnia Bobry

Usługi wywozu śmieci świadczymy dla firm, klientów indywidualnych oraz osiedli mieszkaniowych. Wywóz odpadów komunalnych dokonywany jest przez naszą firmę przy pomocy następujących pojemników o pojemnościach: 120L, 240L, 770L, 1100L ("Bóbr") oraz 5000L. Wywóz śmieci, odpadów świadczymy także  w kontenerach  o  następującej pojemności: 1,5m3, 2,5m3, 5,5m3, 7m3, 11m3, 21m3, 36m3 oraz prasokontenerach KPH-24m3. Świadczymy także usługi mycia i dezynfekcji pojemników na odpady, które jest dokonywane po opróżnieniu ich przez śmieciarkę. W naszej ofercie proponujemy także wywóz szamba (nieczystości płynnych) nowoczesnymi samochodami asenizacyjnymi o pojemności do 16m3. 


Bramowiec z kontenerem KP-5,5Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku pozwala nam przedstawić Państwu konkurencyjną ofertę cenową na wywóz śmieci, wywóz gruzu oraz wywóz nieczystości płynnych. Nasze ceny zależne są od ilości odpadów oraz od częstotliwości ich opróżnień. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z naszą firmą prosimy o kontakt telefoniczny (022) 835-40-48, 865-31-50 (51) lub pocztą elektroniczną na adres biuro@bys.com.pl w celu przedstawienia swoich potrzeb i oczekiwań. Nasi pracownicy przygotują konkretna ofertę cenową adekwatną do Państwa zapotrzebowań. W naszej firmie czas Klienta jest dla nas bardzo cenny, dlatego załatwimy za Państwa wszelkie formalności, dostarczymy pojemnik na odpady a umowę możemy zawrzeć u Państwa w domu.

Handlowiec podpisujący umowę u klienta

Usługi świadczone przez naszą firmę prowadzone są zgodnie z ustawami w zakresie ochrony środowiska tzn. z ustawą z dnia 27 kwietnia 2001 o odpadach (Dz. U. Nr 62, poz. 628) oraz z ustawą Prawo ochrony środowiska z dnia 27 kwietnia 2001 (Dz. U. Nr 62, poz. 1229). Dużym atutem naszego przedsiębiorstwa jest ekologiczne podejście do zagospodarowywania odpadów komunalnych. Odbierane przez nas odpady podlegają zaawansowanej segregacji. Odzyskujemy m. in. makulaturę, złom, drewno, tworzywa sztuczne (folia, PET), szkło, opony samochodowe i akumulatory. Dla naszych klientów prowadzona jest również ewidencja odebranych odpadów. Karty ewidencji przekazywane są na koniec każdego kwartału kalendarzowego.

Powrót