Hakowce i bramowce

Powrót

Hakowce i bramowce – pojazdy przeznaczone do wywozu odpadów kontenerami

Mały bramowiec na podwoziu Multikara z przeznaczeniem do wywozu odpadów w małych kontenerach o pojemności KP-1,5m3 lub KP-2,5m3. Małe gabaryty pojazdu (szer. 1,7m, dł. 4,3m, wys. 2,5m) sprawiają, że świetnie nadaje się do wąskich wjazdów np.: w starych kamienicach.
 

Multikar z kontenerem 1,5m3

Bramowiec do przewozu kontenerów KP-5,5m3 lub KP-7m3 przeznaczony jest do obsługi zakładów przemysłowych, firm budowlanych, administracji osiedli, klientów indywidualnych. Dodatkową zaletą tego typu zabudowy bramowej jest fakt, iż rozładunek i załadunek kontenera nie niszczy podłoża np.: kostki brukowej.

Bramowiec z kontenerem KP-5,5

Hakowiec do przewozu kontenerów KP-7m3 lub KP-11m3 przeznaczony do wywozu odpadów z  zakładów przemysłowych, firm budowlanych, administracji osiedli, klientów indywidualnych. Zaletą zabudowy hakowej jest mała wysokość i szerokość pojazdu oraz fakt, iż załadunek i rozładunek kontenerów odbywa się błyskawicznie, ma to szczególe znaczenie dla klientów posiadających kilka kontenerów do jednoczesnej wymiany.
 
Hakowiec z kontenerem KP-7

Duży hakowiec do przewozu kontenerów KP-21, KP-36 oraz prasokontenerów KPH-24 przeznaczony do wywozu śmieci od klientów, którzy wytwarzają duże ilości odpadów: centra handlowe, centra logistyczne, zakłady przemysłowe.
 
Duży hakowiec z prasokontenerem KPH-24L

Naczepa o pojemności 90m3 z podłogą ruchomą przeznaczona do wywozu już przesortowanych odpadów bezpośrednio na zwałki w celu ich dalszego składowania. Specjalna konstrukcja naczepy z podłogą ruchomą pozwala na rozładunek nie wymagający „kiprowania” naczepy.
 
Naczepa z podłogą ruchomą

Powrót